2015 Bebek Odası Takımları

Dünyanın en değerli en güzel varlığıdır. Çocuklar anne olmaya adaysanız ya da bebeğinizi dünyaya getirmeye az zaman kalmışsa bebeğiniz dünya ya gelmeden ona güzel modern bir oda takımı düşünüyorsanız bu yıl oldukça farklı model ve renkte bebek odaları takımları var. Sizin için araştırdık bu yıl en çok tercih edilen bebek odaları takımlarını beğenize sunduk. İlk önce bebeğinizin cinsiyetine göre renk seçimi yapın mavi ve pembe renklerin dışında kırmızı, yeşil, beyaz renklerde tercih edilmektedir.

2015 Bebek Odası Takımları ;

Beyaz renkli bebek odası bebeğin yatağı, komodini, perdesi, yerdeki halısı beyaz çiçek desenli, dolabı bunların hepsinde beyaz renk kullanılmış modern bir hava yaratılmış. Hem kız hem de erkek bebekler için tercih edilebilir.

Pembe ve beyaz rengin birlikteki uyumu oldukça zarif bir bebek odası oluşturulmuş. Kızsa bebeğiniz doğru seçim olur.

Mavi ve krem renkli bebek odası takımı oda da ki mobilyalarda krem ve mavi rengin uyumu sağlanmış erkekse bebeğiniz tercih edebilirsiniz.

Yeşil rengin rahat ve huzur verici havası bebeğiniz kız da olsa erkek de olsa bu takımı düşünebilirsiniz. Yatak yeşil ve beyaz renkli, odada ki perde beyaz yerdeki halı çiçekli beyaz ve yeşil renkli, komodin 3 katlı birinci ve üçüncü katı yeşil ikinci katı beyaz olan, odada ki dolabın yarısı beyaz yarısı yeşildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir