Az Parayla Dekorasyon Yapma İpuçları

Evinizi dekore etmek için illa da avuç dolusu paralar harcamanız gerekmiyor. Özellikle zevk sahibi biri iseniz ve dekorasyona ilginiz varsa, çok ucuz rakamlara evinizi baştan aşağı değiştirebilirsiniz.

eşyaları kombin yapalım

Öncelikle evinizi dekore ederken nasıl bir yol izleyeceğinizi iyi bilmeniz gerek.

1. Kısa zamanda bir değişiklik istiyorsanız ya da zamana yaymak niyetinde iseniz buna uygun bir araştırma ve alışveriş yapmanız gerekecektir. Yavaş bir şekilde evinizi oluşturmak istiyorsanız, zamanla uygun fiyata bulabileceğiniz, indirimlerden alabileceğiniz parçalarla evinizi değiştirmeye başlayabilirsiniz. Böylece araştırma yapmak ve daha ucuza ürün almak için de yeterli zamana sahip olacaksınız.

ucuz aksesuarlar ile dekorasyon

2. Pek çok yapı market ucuz eşya arayanlar için çeşitli alternatifler sunuyor. İstediğiniz kanepeleri veya yastıkları çok ucuza alabilir ve renk konusunda da daha özgür olabilirsiniz. Koltuk takımı almak zorunda değilsiniz, bir kaç farklı parçayı yan yana getirebilirsiniz. Örneğin düğmeli üçlü bir kanepenin yanına, farklı bir renge sahip puf koyabilir ya da tek bir berjer ile de odanızı çok güzel dekore edebilirsiniz.

az paraya ev dekorasyonu
3. Çok sevdiğiniz ürünlerin fiyatlarından ödün vermeyebilir ama onları çok aha ucuza alabileceğiniz parçalarla kombinleyebilirsiniz.

ucuz ev dekor

4.İkinci el eşya satan mağazalar da birbirinden güzel ve çarpıcı aksesuar ve mobilyalarla dolu olduğundan bu tür yerlere bakmayı da ihmal etmeyin.

şık ve ucuz ev dekorasyonu

 

5.Özellikle aksesuar konusunda pek çok resim, vazo, sehpa gibi ihtiyaçlarınızı çok ucuza alabilirsiniz.

basit uygulamalar ile ucuz ev dekorasyonu

6.Klasik mobilyalarınızı boyatabilir veya döşemelerini değiştirebilir ve böylece yepyeni eşyalara sahip olabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir