Dekorasyonda Neon Renk Kullanımı

Ev dekorasyonunda canlı renkler kullanmak büyük bir cesaret ister. Bu renkler göze her ne kadar hoş gelse de bu aşamada sık sık temizlik işleminin uygulanması gerektiğinden dolayı; hanımlar bu tür renklerin evlerinde yer etmesine pek sıcak bakmamaktadır. Yalnız eve katacağı pozitif enerji sayesinde apayrı bir hava katacağı da âşikardır. Daha çok sade bir görünüm sağlayacak kahverengi ve tonlarının kullanıldığı ev dekorasyonunda, farklı ve canlı renklerin kullanımı da hoş bir görüntü sağlayacaktır.

Neon renkler oldukça canlı bir noktada yer edindiğinden dolayı; enerjik bir görünüm sağlayacak biçimde kendini göstermektedir. Karşıt renklerin bir araya gelmesinden doğan görsel şölenin ev ortamınızda yer edinmesini sağlayarak; bu kapsamda ev dekorasyonunuzun daha değişik bir biçimde yer almasını sağlayabilirsiniz. Özellikle mutfak ve banyolarda kullanmanızı tavsiye edeceğimiz neon renkler, renklerin bambaşka bir boyuta dönüşmesini sağlayarak, orijinal bir atmosfer yaratmasında yer alacaktır.

Yalnız neon renklerin her odada kullanılmasını tasvip etmemekle beraber; yatak odası dekorasyonlarında oldukça sade bir tutum izlemenizi öneriyoruz. Günün yorgunluğunu atacağınız yatak odasında daha çok rahatlatıcı tonlara yer vererek; neon renklerden uzak durmak iyi bir seçim olacaktır. Bu aşamada enerjik bir tavır sergilemeyerek; daha klasik seçimleri hayata geçirebilirsiniz. Bu noktada kendini gösteren seçeneklerde yer alması sağlanarak; bu tür faktörleri değerlendirme altına alabilir ve hareketlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir