Dekoratif Elektrikli Şömine Modelleri

dekoratif-elektrikli-bacasiz-somine

Şömineler kış aylarının en büyük keyiflerinden biridir. İmkanı ve şöminesi olanlar için yağmurlu bir kış akşamında, şömine karşısında film izlemek, sohbet etmek ve kitap okumak gibisi yoktur. Bu keyfi henüz yaşamamış olanlara şiddetle öneriyoruz. Tabii ki bir şömine sahibi olmanın zorluklarını da bilmiyor değiliz. Onlara da yeri gelince değineceğiz.

Şömineler insanlara keyifli vakit geçirtmenin de ötesinde, günümüzde adeta bir ihtişam göstergesi haline geldi. Şöyle ki dekoratif bir şömine, evin tüm ambiyansını bir anda değiştirmekte ve misafirlerinizde hoş bir izlenim bırakmaktadır. Şimdi gelelim evlere şömine kurmanın zorluklarına.

Klasik odun şömineleri, baca gereksinimi dolayısıyla ev daha yapım aşamasındayken düzgün bir planlama ve baca yapımıyla kurulabiliyor. Yani şömine bacası bulunmayan evlerde klasik şömine kullanmanın yolu malesef bulunmuyor. Ancak durumun bu kadar umutsuz olmadığını hemen söyleyelim. Yeni nesil elektrikli şömineler, insanları baca derdinden kurtarmakta ve temiz bir şekilde şömine konforu sunmaktadır. Şimdi gelelim elektrikli şöminelerin avantajlarına…

Elektrikli şömineler her şeyden önce klasik şöminelere oranla çok daha konforlu ve temizdir. Oduna, kömüre, ise bulaşmadan evlerinizde şömine keyfi sürmek istiyorsanız sizin için en uygun yol dekoratif bir elektrikli şömineden geçiyor. Yeni nesil elektrikli şömine modelleri hem ısınma ihtiyacınıza çözüm üretecek, hem de evlerinize renk katacak tarzda üretilmekte. Dilerseniz şimdi sizler için seçtiğimiz dekoratif elektrikli şömine modellerine bir göz atın.

elektrikli-somine-modeli

Yenil nesil elektrikli şömineler, alışılagelmiş şöminelerden farklı olarak dumansız kullanıldığı için evlerin her bölümünde ve hatta ofislerde dahi kullanılabilmektedir. Yapay alev görüntüsü sayesinde hem bulunduğu odaya renk katar, hem de ısınma ihtiyacınızı karşılar.

elektrikli-somine-ile-ofis-dekorasyonu

Yeni nesil elektrikli şömineler her bütçeye ve her ortama uygun modelleriyle görenleri adeta büyülüyor. Yeri gelmişken hemen söyleyelim. Yeni nesil dekoratif elektrikli şömineler büyüklüklerine ve ısıtma özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ortalama bir elektrikli şömine aşağı yukarı 300 TL’den başlamaktadır.

yapay-alevli-elektrikli-somine

dekoratif-elektrikli-somine-modelleri

salonlar-icin-elektrikli-somine

dekoratif-elektrikli-somine-modeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir