Erkek Bebek Odaları Nasıl Dekore Edilir?

Erkek bebek odalarında en çok beyaz ve mavi renklerin hakim olduğunu görüyoruz. Farklılık istiyorsanız mavinin tonlarını, su yeşili, lacivert, kırmızı, krem, gri, sarı ve turuncu renklerin tek başına veya iki üç renk aynı anda kullanarak odanın duvar rengini ve mobilyalarını dekore edebilirsiniz. Bebeğinizin odasını dekore ederken renklerin belirlenmesi önemli bir aşamadır.

Bebek odasının sade olmasını istiyorsanız, çok fazla eşya almamalısınız. Yatak, dolap ve şifonyer İdeal mobilyalardır. Bebeğinizin yanında bulunacağınız zamanlarda rahat edebilmeniz için bir berjer bulundurmanız iyi olabilir. Koltuk, dekorasyon da hem şık bir görünüm sağlayacak hem de bebeğinizle ilgilenirken dinlenmeniz ve konforunuz için faydalı olacaktır.

Halı, perde ve aksesuar tercihleriniz kullanım süresini etkileyecek özelliktedir. Bebekler için özel desenler ve baskılar ile üretilen halı ve perdeler, bir kaç yıl sonra erkek bebeğinizin hoşuna gitmeyebilir. Daha kullanışlı ve uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, renk ve desen seçimlerinizi buna göre yapmalısınız.

Duvar kağıtları bildiğiniz gibi çok moda. Tek duvara, bebeğinizin odasına uyumlu bir duvar kağıdı uygulaması yaparak modern bir hava katabilirsiniz. Erkek bebeğinizin ruhsal ve biyolojik gelişimi için dekorasyonda seçeneğiniz renkler oldukça önemli. Feminen detaylardan ve renklerden uzak durmalısınız.

Bebeğinizin odasında yer vermeniz gereken aksesuarlarla biri yatak üzerinde dönen müzikle oyuncaklar olabilir. Farklı modellerde bulacağınız bu oyuncak aksesuar ile bebeğinizin odasına hoş bir hava katacağınız gibi bebeğinizin uyumasını da kolaylaştırabilirsiniz. Duvarlarda bebeğinizin dikkatini çekecek süslemeler ve tablolar kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir