Gardrop Seçimi Ve Gardrop Modelleri

Yatak odası mobilyaları alırken en çok dikkat edilmesi gereken de hiç şüphesiz ki gardolap seçimleridir. Giysilerimizin sığabileceği ve kullanışlı işlevli özellikleri olan gardıroplar almak evdeki pek çok dağınıklığın toplanmasına da neden olacaktır. Modern tasarım gardroplar aynı zamanda kullanışlı olmaları da gerekmektedir.

Gardrop Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Alışveriş yaparken, ne tür bir dolaba ihtiyacınız olduğunu iyi tayin etmelisiniz. Son derece sade ve şık görünen dolaplar olduğu gibi, gösterişli ancak işlevsiz ve kullanışsız sürgülü dolapların sayısı da bir hayli fazla. İçleri düzenlenen raylı gardırop modelleri bu sene oldukça moda. Modüler parçalara sahip olan gardıroplar sayesinde, çantalar, kemerler, ayakkabılar, fularlar ve kravatlar açıkta kalmıyor.

Gardrop Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Gardırop alırken elbette diğer yatak odası eşyalarınızla da uyum içinde olmasına özen göstermelisiniz. Modüler sisteme sahip olan dolap modelleri ise, odalarda yerleştirme kolaylığı sağlarken, büyük ya da küçük evleri daha kolay şekilde dekore etmek için da gayet uygunlar.
Küçük bir odaya sahipseniz mutlaka açık tonlarda bir dolap tercihinde bulunmalısınız. Krem, beyaz veya akçaağaç tonları odanızı aydınlık göstereceği gibi, özellikle dar ve küçük mekanları daha geniş gösterecektir.

Askılı dolaplar veya bol çekmeceye sahip dolaplar içinde ihtiyacınıza en uygun olanları tercih edebilir ve ışığı yansıtan lake dolaplarla odalarınızı daha aydınlık hale getirebilirsiniz. Yeni dolap almak istemeyenler için sahip oldukları eski gardırobu yenilemek de ( bkz: Eski Eşyaları Değerlendirin ) gayet mümkün. İşlemeleri kapaklar veya mobilyalara uygun boyalarla eski eşyalarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Bazı Gardrop Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir