Havuzlu Bahçe Dekorasyonu

havuzlu bahçeler için ağaçlarHavuzlu bahçeleri olanlar gelen yaz mevsimi ile beraber hazırlıklara da başladılar. Birbirinden güzel bahçe dekorasyon ürünleri büyük mağazaların showroomlarında sergilenmeye başladılar bile. Bahçe keyfini havuz kenarında çıkarmak isteyenler için birbirinden şık bahçe mobilyaları bulmak mümkün. Özellikle yeşil çimlerin üzerine koyulacak hasır koltuk takımları son derece şık ve konforlu. Havuz kenarında hoş sohbet etmek isteyenler için salıncaklı koltuklar da en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Havuz deyince elbette şezlonglardan bahsetmeden olmaz. Son derece farklı ve pek çok kişinin ihtiyacına uygun çözümler sunan şezlonglar içinde üzeri sünger kaplı olanlar kadar hasır olanlar da var.

havuz ev bahçe dekorasyon

Bahçesinde ağaç olanlar için ahşap mobilyalar kullanmaları da son derece doğal ve etkileyici bir görünüme neden olacaktır. Güneşli yaz günleri için ahşap koltukların üzerine yaptıracağınız gölgelikler dışında, isterseniz şezlonglarınızın üzerine de ahşaptan gölgelikler yaptırabilirsiniz.

havuz kenarı dekoratif süsler
Havuzlu bahçelerde şezlong üzerlerine brandadan yapılan tenteler veya şemsiyeler tercih edebileceğiz gibi, pergolelerden de yararlanabilirsiniz.

havuzlu bahçe dekorasyonu

Bahçe dekorasyonunda saksılar da son derece işlevseldir. Çiçek saksıları kadar çiçeklerinizin kenarlarına yapacağınız fayans döşemelerle bahçenize çok daha şık bir hava katabilirsiniz.

10153283_852176891465199_8205459975043356959_n

Çimlerin üzerine koyacağınız koltuk takımlarınızın yanına şık sehpalar ve yere uzanmak için sereceğiniz kilim ve dev minderler de havuz sefanızı daha kaliteli bir hale getirecektir.

hariha havuzlar bahçe dekorasyonu

Şezlongunuzun renklerine uygun armut minderler de yine havuz kenarında güneşlenmek için son derece ideal. Ayrıca canlı renkler de yine havuz kenarında şık ve gösterişli bir hava yaratabilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir