Koçtaş’tan Dekoratif Kitaplık Modelleri

Gerçek bir kitap kurdu musunuz, yoksa kitapları dekorasyon aksesuarı olarak mı kullanıyorsunuz? Sebebiniz her ne olursa olsun, Koçtaş’ın modern tasarımlarıyla dikkat çeken hesaplı kitaplık modellerini görmeden seçim yapmamanızı öneririz. Koçtaş, her konuda olduğu gibi kitaplık konusunda da Türkiye’nin en çok çeşitliliğe sahip mağazası.

adore-modern-dar-kitaplikKoçtaş’ta her bütçeye uygun kitaplık modelleri mevcut. Ama öncelikle sizin nasıl tam olarak ne tür bir kitaplık almak istediğinize karar vermeniz gerek. Bu noktada kendinize şu iki küçük soruyu yöneltebilirsiniz.

1. Kitaplığı nerede ve ne amaçla kullanacağım?
2. Alacağım kitaplığın boyutu ne olmalı?
3. Evim bunun için müsait mi?

Alacağınız kitaplığı çalışma odanızda veya kendinize özel bir alanda kullanacaksanız, o halde işin dekorasyon tarafını bir kenara bırakarak işlevselliğe yönelmenizde fayda var. Ancak salonunuzun bir köşesine yerleştirip, çeşitli kitaplar ve biblolar ile şık bir ambiyans yaratmak istiyorsanız iş değişir tabii. Biz öncelikle ilk seçenekten başlayalım.

Bilindiği gibi Adore Mobilya, bu piyasanın en kaliteli ve hesaplılarından. Koçtaş 2014 kataloglarında çeşitli Adore Mobilya ürünleri de bulunuyor. Solda görmüş olduğunuz ahşap dar kitap modeli yalnızca 99 TL.

adore-modern-kitaplik-koctas

Eğer kitaplarınız fazlaysa ve bu kitaplığa sığmayacağını düşünüyorsanız, aşağıda görmüş olduğunuz lake kitaplık modelini de tercih edebilirsiniz. Bu kitaplık da Adore Mobilya’nın bir ürünü ve yalnızca 119 TL.

Şimdi isterseniz biraz daha çarpıcı modellere geçelim. Hemen aşağıda görmüş olduğunuz Kenyap Decolour kitaplık modelini, evinizin hemen hemen her yerinde istediğiniz amaçla kullanabilirsiniz.

modern-cecolour-kitaplik-beyaz

İster kitaplarınızı yerleştirin, ister süs eşyalarınızı. Hatta durumu biraz abartıp televizyonunuzu bile koyabilir ve etrafınıza bunun modern bir tv ünitesi olduğunu söyleyebilirsiniz. İnanın, kimse aksini iddia etmeyecektir. Bu şık tasarımın fiyatı da yalnızca 176  TL.

adore-kare-kitaplik-modeli-dekoratif

Adore’nin hem kaliteli, hem dekoratif, hem de hesaplı ürünlerinden biri olan, yukarıda görmüş olduğunuz kare kitaplığın fiyatı ise 229 TL. Bu ürünü de yine evinizde pek çok yerde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Daha çok modeli bir arada görmek veya satın almak için Koçtaş’ın resmi web sayfasına gitmeniz yeterli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir