Duvar Resimleri İle Harikalar Yaratın

Dekoratif unsurlardan biri de duvar resimleridir hiç kuşkusuz. Pek çok evde kullanılan duvar resimleri dünyanın pek çok ülkesinde popülerliği artan bir öneme sahip. Özelikle evlerin bir duvarında kullanılan ve tüm evin, odanın havasını değiştiren duvar resimlerinde ne ararsanız bulmak mümkün.

duvar resimleri modelleri

 

dekoratif duvar resimleri

kuş desenli duvar resimleri

Mobilyalara ve kişinin tarzına uygun bir duvar kağıdı modelleri ile oturma odaları, yemek salonları veya yatak odaları çok daha şık bir görünüme kavuşuyor.

son bahar desenli duvar resmi

salon için baykuş duvar resmi

Evlere farklı bir boyut kazandıran resimler ofislerde de oldukça zarif bir görüntüye neden olabiliyor. Manzara sevenler için dağ manzaralı veya göl, okyanus, orman manzaralı resimlerle mekanlarınızı egzotik bir hale dönüştürebilirsiniz. Seçeceğiniz resimle mekandaki eşyaların ve dekorasyonun renk açısından ve içerik açısından birbirine uyumlu olmasına da dikkat etmek gerekiyor. Çok renkli bir ev için rengarenk bir duvar kağıdı istenilen etki yerine daha karmaşık bir durum yaratabilir.

yatak odası için duvar resimleri

oturma odası duvar resim modelleri

Modern ve stili olan bir eve sahipseniz, eşyalarınız minimalist bir formda tasarlanmış ise, o zaman şehir manzaralı bir duvar kağıdı işinizi görebilir ve oldukça da şık durabilir. Daha klasik tarzda döşenmiş bir eviniz varsa bu kez de country duvar kağıtları oldukça hoş durabilir veya taş örgülü desene sahip olanları tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun odası için daha farlı seçimlerde bulunabilir, onun sevdiği bir çizgi film kahramanını ya da hayali karakteri bir duvara resim olarak döşeyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir