Romantik Salon Dekorasyon Fikirleri

Evimizin dekorasyonuna önem veririz. Evimizin güzel gözükmesi hoşumuza gider. Evimize gelen dostlarımız evimizi gezmek ister. Her köşesini gözlemlerler. Bunun sebebi evimizi nasıl döşediğimizi analiz etmektir. Evimizde kullandığımız her ayrıntı dikkat çekebilir. Evimizi dekore ederken kendimizi yansıtmasına dikkat etmemiz gerekir. Evimizin bizi yansıtmadığını düşünüyorsak bazı dokunuşlarla evimizi güzelleştirebiliriz. Şimdi hareket zamanı, gelin evimizi değiştirelim ve şıklık yaratalım.

Evimizde en çok zaman geçirdiğimiz odamız salonlarımızdır. Salonlarımızın şık ve modern olması gerekir. Salonumuzdan pek memnun değilsek kendi isteğimize göre dekore etmemiz gerekir. Peki dekora nerden başlamalıyız, nasıl bir salon bizi yansıtacaktır, salon dekorunda asla kullanılmayacak eşyalar nelerdir gibi soruları tek tek cevaplayalım ve salonumuzun dekoruna başlayalım.

İlkönce nasıl bir salon istediğimize karar verelim. Eğer salonunuzu misafir odası olarak da kullanıyorsanız salonunuzu o şekilde dekore etmelisiniz. Modern bir salon istiyorsanız mobilyalarınızı o yönde seçmelisiniz. Deri koltuklar modern bir salonda en çok tercih edilen oturma gruplarındandır. Deri koltukları kullanmak büyük özen ister. Deri koltuklar kışın soğuk olurlar, yazın da çok çabuk terletirler. Bu açıdan bakılırsa evde deri koltuk kullanmak zordur. Genelde iş yerlerinde deri koltuklar kullanılırlar. Spor salonlar isteniyorsa kolları geniş dizayn edilmiş koltukları tercih edebiliriz. Bu tarz koltuklar hem rahat olurlar hem de daha spor görüntü oluştururlar. Klasik bir salon istiyorsak ahşap detayları olan koltukları tercih edebiliriz. Otantik bir görüntü yakalayabiliriz. Ancak romantik salon dekorasyonu evlerimizin olmazsa olmazıdır. Eğer salonunuzda uygun yer varsa şömine ile odanızı daha romantik bir hale getirebilirsiniz.  Günümüzde en çok tercih edilen romantik salon dekorasyonu evlerimize şıklık, zerafet ve ayrı bir hava katmaktadır. Dilediğiniz tarzda salonunuzu romantik hale getirebilirsiniz. Countyr, retro tarzlarıda kullanarak salonunuz renkli, sade ve rokmantik dekore edebeilirsiniz.

Farklı tarzda solon modelleri için 15 yaratıcı salon dekorasyonu önerilerini inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir