Yeni Renkli Sehpa Modelleri

Odamızın şık olmasını hangimiz istemeyiz ki? Evimize gelen arkadaşlarımız, dostlarımız evimize girdiğinde çok şaşırmalı. Ne kadar güzel dekore edilmiş bir ev demeliler. Evimiz bizi yansıtmalı. Evimizin havası bizim havamızdır. Şimdi ayağa kalkın ve evinizi dolaşmaya başlayın. Evinizi yabancı bir gözle inceleyin. Sonra kendinizi düşünün. Eviniz sizi yansıtmıyorsa hemen harekete geçmelisiniz. Evinizin dekoruna bir el atmalısınız.

Evinizi dekore ederken doğru adımlar izlemelisiniz. Evimizde en çok kullandığımız oda salondur. Salonumuzda uzun süreler geçiririz. Ailecek oturup muhabbet ettiğimiz bir yerdir. İş yorgunluğunu atmak için elimize bir kahve veya çay alıp dinlendiğimiz odadır. Bu yüzden salonlarımızın güzel dekore edilmesi gerekir. Salonumuzun klasik bir oda mı yoksa modern bir oda mı olacağına karar verilmelidir. Karar verdikten sonra mobilya seçimi yapılmalıdır. Mobilya seçimi yaptıktan sonra odanız yavaş yavaş şekillenmeye başlayacaktır. Onlara uygun olan halıyı, perdeyi seçmeliyiz ve kombin yapmalıyız. Eğer hem oturma odası hem de misafir odası olarak kullanacağımız bir odaysa ona göre döşenmelidir.

Renkli Sehpalar

Salonlarda olmazsa olmazı eşyalardan biri de sehpalardır. Sehpalar hem şık bir görüntü oluştururlar hem de çok işlevseldir. Evimize gelen misafirlere bir şey ikram edeceğimizde sehpalardan yararlanırız. Sehpaların birçok farklı modeli vardır. Orta sehpa dediğimiz modeller genelde dekor amaçlı kullanılır. Bu sehpalar çok farklı üretilir. Her biri birer sanat eseri gibidir. Farklı renklerde, farklı tasarımlarda orta sehpa bulunur. Orta sehpalarda asimetrik şekiller çok modern bir görüntü oluşturur. Diğer sehpalar da servis sehpası olarak kullanılır. Zİgon sehpalar ise geçmişte ve günümüzde birçok evde bulunmaktadır ve genellikle tercih edilen sehpa türleridir. Fonksiyonel özelliklere sahip olan orta sehpalarda birçok  çeşit bulunmaktadır ve renkli orta sehpalar da tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir