Country Tarzı Mobilya Tasarımları

Evlerinizin görünümüne her zaman dikkat etmişsinizdir. Dekoratif anlamda son derece mükemmel olmasını beklediğiniz evlerinizin; bu görünümde yer alması için farklı çabalar sarf edebilirsiniz. Yalnız Country akımını benimseyerek; evlerinizin kısımlarında da hayata geçirme isteğiniz; bu alanda fazla çaba içerisine girmeyerek; ufak tefek değişikliklerle hoş bir görünüm yaratmanızı sağlayacak; aynı zamanda da klasik unsurların evinizde farklı bir nitelik taşımasında yardımcı olacaktır.

Country stili mobilyalar genellikle ceviz ya da maun tasarımlarla karşımızda bulunur. Yuvarlak hatlara sahip olan bu mobilyalar; aynı zamanda da geniş ve konforlu olarak da değerlendirilmektedir balkonlarda ve teraslarda da yer edinen bu mobilyalar; canlı renklerle ve özgün desenlerle karşımıza çıkmaktadır.

Kareli kumaşlarla da karşımıza çıkacak olan Country mobilya tasarımları; hasır ve bambu ağaçlarını da tasarımlarına katarak; son zamanlarda daha da kapsamlı bir noktada yer almaya başlamıştır. Evinizin zeminini beyaz olarak kabul ettiğimiz takdirde kahverengi, krem ve bej renginde yer alan tonlarda mobilya seçimi yapmanız sizin için en ideal olan olarak kendini gösterecektir.

Country tarzında 3 temel unsur olarak kabul edilen doğallık, rahatlık ve sadelik göz önüne alındığından dolayı; mobilya tasarımlarına da bu akımlar yön vermiş; mobilya tasarımları da bu doğrultuda gerçekleştirilmiştir. Mobilyaların üzerinde metal ve dijital öğelere yer verilmemekle beraber; geleneksel bir hava da yaratılmaya çalışılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir