Ev Aksesuar ve Süs yapımı Önerileri

Eviniz dekorasyonunu kendiniz yapacağınız el yapımı süs eşyaları ile tamamlayabilirsiniz. Bunlar örgü tekniği ve yama olabilir veya zaten evimizde var olan kullanmadığımız eski eşyaları değerlendirerek, olduğundan daha harika el yapımı ev aksesuarı yapabilirsiniz.

Eski eşyalarımızı nasıl değerlendirebiliriz diyorsanız, daha önce sizlerle paylaştığımız eski eşyalarınızı değerlendirin yazımızı da  okumanızı tavsiye ederiz.

Kırılan bardakları, çizilen çatal ve kaşıklarınızı, eskiyen kemerleri ve evinizde bulunan arta kalmış kumaşları atmadan kolayca değerlendirebilirsiniz. Şık perde tokaları, renkli askılıklar, mutfağınız için sepet ve süs eşyaları, salonunuzun dekorasyonuna uygun duvar süsleri, nostaljik ve romantik mumluklar ve çocuklarınızı sevindirecek oyuncaklar yapabilirsiniz.

Eski eşyalarınızı değerlendirirken fazla zaman harcamanıza gerek yok, nasıl yapabilirim diye fazlada düşünmeniz gerekmiyor ve masrafsız. El yapımı aksesuarlarınızı kendi evinizde kullanabilir, dostlarınıza hediye edebilir veyahut meslek edinip satışını yapabilirsiniz.

Sizler için bir kaç tane örnek paylaşacağım ve gerçekten de para verip aldığınız ürünlerden ne kadar da hoş ve şık olduğunu göreceksiniz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir