Dekoratif Askılık Modelleri

Evimizde kullanılan her eşyalar hayatımızı kolaylaştırmalıdır. Hem şık olmalı hem de bir görevi olmalı. Evimizde hayatımızı kolaylaştıran bazı küçük ayrıntılar vardır. Bunlardan biri de askılıklardır. Askılıklar neredeyse evimizin her yerinde kullanılır. Banyoda, mutfakta, salonda, çocuk odasında askılık kullanırız. Eğer yaşadığınız ev sizin değilse, kiraysa ve eve çok fazla masraf yapamıyorsanız askılıklar sizin yardımınıza yetişecektir.
Vestiyer dışardan eve geldiğimizde ayakkabımızı, paltolarımızı, şemsiyelerimizi saklayan sihirli dolaplardır. Eğer evinizde vestiyer yoksa üzülmeyin. Ayaklı satılan askılıklardan yararlanabilirsiniz. Ayaklı askılıklar gayet şık gözükürler. Hem kullanışlıdır hem de güzel bir görüntü oluşturur. Askılıklar ahşaptan ya da demirden olabilir. Bu biraz da sizin tercihiniz. Paltolarınızı, çantalarınızı, şemsiyelerinizi bu askılıklara asabilirsiniz. Dışarı çıkarken de buradan alıp çıkabilirsiniz.

Yatak odasında yada çocuk odasında kullanılan askılıklar çok işimize yarar. Genç kızlar çantalarını asacak yer bulmazlar. Bu durumda askılıklar büyük işlerine yarar. Çantanızı askılıklara asabilirsiniz. Bu şekilde çantanız hem derli toplu gözükür hem de çantanızı daha çabuk bulursunuz. Odanızda yeterli dolap yoksa da askılıklardan yararlanabilirsiniz. Kapının arkasına asılan askılıklar ufak tefek eşyalarımızın saklanmasına yardımcı olurlar. Gen kızlar takılarını bir yerde toplamak için askılıklardan yararlanabilir. Askılıkları takı askısı olarak kullanabilirler. Küpelerinizi, kolyelerinizi, bilekliklerinizi bu şekilde dekore edebilirsiniz. Yanında da bir ayna varsa tamamdır. Banyolarda da askılıklar büyük yardımcıdır. Özellikle havluları asmak için kullanırız. Askılıkların farklı modelleri banyoda kullanılabilir. Duvara monte edilen askılıklar uzun süre kullanılabilirler. Özellikle lavaboların yanında kullanılan havlular hep kullanılacak olduğu için bu askılıklar sabit şekilde monte edilebilir.

 

Dekorasyon uzmanlarından küçük sırlar evinizin dekorasyonunda sizlere yardımcı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir