Englısh Home Ev Tekstil Ürünleri

Yatak odaları; Country tarzı ürünleriyle, zamanınızın çoğunluğunu geçirdiğiniz yatak odalarınızda, huzuru, rahatlığı ve romantizmi getiren Englısh Home ürünleri artık yaşam alanınızın heryerinde. Çoğunluğu açık renk nevresim takımları ve karyolalardan oluşan ürünler yatak odalarınıza sadelik ve şıklık katacaktır.

Banyo; Banyolarımız artık eskisi gibi sade görünüme sahip değil.  Evimizin salonuna, mutfağına ve hatta yatak odası bölümlerine göstermiş olduğumuz ilgiyi banyo aksesuar, paspas vb ürünlerin seçimde de gösteriyoruz. Evlerimizin her alanı bizler için çok önemlidir. Son zamanlarda banyo aksesuarı seçiminde, klozet takımı ile fayansların rengi, banyo setleri ile paspas modellerinin uyumuna dikkat eder olduk. Böylece banyo dekorasyonunada zaman harcayarak evimizin değerli yerleri olduğunu belirtmiş olduk.

Mutfak; Yaşamızı kolaylaştıran ve hergün yediğimiz güzel yemeklerin yapıldığı alanlar mutfaklarımız aslında bizim için evimizin en önemli alanlarıdır. Mutfaklarımıza yeni güzel görünümler kazandırmak için mutfak dolabı, perde modeli ve aksesuar seçiminde biraz titiz davranmalıyız. Evinizin mutfağında kullanabileceğiniz çay kahve setleri, mutfak perde modelleri ve mutfak dekorasyon fikirleri Englısh Home sitesinde bulabilirsiniz.

Aksesuar; İngiliz tarzını country detay ürünlerle destekleyerek yaşam alanınızda sadeliği ve şılkığı yakalayın. Evlerimizde aksesuarın önemi büyüktür. Evinizi dekore ederken ufak ve dikkat çekici aksesuarlarla dekorasyonunuzu kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz dekoratif aksesuarları Englısh home wep sitesinden inceleyebilir veyahut sipariş verebilirsiniz.

Mobilya ve Duvar kağıdı; Englısh Home mobilya, yemek masası dekorasyonu ve duvar kağıtları ile dikkatinizi çekecektir. Bu bölümde de countyr tarzıyla çok sık karşılaşabiliriz. Ayrıca ferforje yemek odası takımlarıda oldukca dikkat çekicidir. Mobilyalarınızı sürekli değiştirmenize gerek yok. Englısh Home mobilya önerileri ile evinizin dekorasyonunda  yaz, kış, sonbahar ve ilkbaharı sizlere yaşatacaktır.

Englısh Home mobilya ve ev tekstil ürünleri alanında daima bir numaradır.

Gelin İngiliz tarz ev dekorasyonu yapalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir