Pastel Renkleri Evinize Dahil Edin

Dekorasyon unsurlarına farklı bir boyuta taşımak istiyorsanız; bu kapsamda pastel renkleri kullanarak daha canlı ve huzur dolu bir görünüm elde edebilirsiniz. Yumuşak ve narin bir görüntü çizen bu renkleri evinize dahil ettiğinizde zevkinizin tam anlamıyla ruh bulmuş haliyle tanışabilirsiniz. Ruhunuzu da tatmin edecek olan bu dekoratif renkler, size sakinlik ve rahatlatıcı özellikleri ile kendini gösterecektir.

pastel-aksesuar-salonDaha çok açık tonları yer alacağı bu tür dekorasyonlarda karışık ve birbiriyle alakalı olmayan renkleri de tercih etme durumu ile karşı karşıya kalmayarak; gök mavisi, sarı ve pudra gibi renklerin kullanımıyla yeni bir anlamı evlerinize yükleyebilme imkanı sağlayacaksınız. Bunun yanında beyaz rengini de dekorasyona dahil ederek; evinizin ferah bir noktada yer almasını da sağlayabilirsiniz.

pastel-oturma-odasi-2Evinizin her köşesinde yer vereceğiniz bu renkler, eşyalar ile aksesuarlar arasındaki uyumu sağlayacak noktada yer almaktadır. Örneğin yeşil ile pembe renklerinin birbirleri ile uyum içerisinde olduğu da düşünülürse sıcak bir ortam oluşturma anlamında son derece etkin rol oynayacağını da düşünebilirsiniz. Aynı zamanda abajurlar arasından da tercihler yaparak; bu aşamada evlerinizin dizaynı için etkili adımlar atma noktasında seçenekleri değerlendirmeye alabilirsiniz.

Bunun yanında evlerinizde çiçeklerin de yer almasını sağlayarak; daha değişik bir görünüm elde edebilirsiniz. Böylelikle de istenilen sonuçları evlerinizin dekoruna dahil etmekle beraber hoş bir görünüm de yakalayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir