Yeni Trend Tek Koltuk Dekorasyonu

tek koltuk ev dekorasyonuHala salonlarınız için koltuk takımları arıyorsanız, 2014 yılı trendlerine bakmanızı öneririz. Takım anlayışının tamamen değiştiği 2014 yılında genellikle tek koltuklarla yapılan dekorasyonlar ön plana çıkıyor. Eski koltuklarınıza yeni kılıflar geçirerek şahaneler yaratabileceğiniz gibi, uzanma koltuğu satın alarak, salonunuza ayrı bir hava katabilirsiniz. 2014 yılında bolca karşılaştığımız berjer modasına eklenen okuma ve uzanma koltukları pek çok modern veya romantik tasarım sahip salonlarda kendilerine yer buldu bile. Birbirinden şık tek koltuklar içinde mobilyalarınıza uygun bir renkte seçim yapabilir veya evin havasını biraz değiştirmek için genel mobilya renklerinizin dışında bir renk tercihinde de bulunabilirsiniz.

Aynı renk koltuk ve puf kullanabilir, pufunuzun üzerine okuyacağınız kitap veya dergileri koyarak, yada koltuğunuzun üzerine şal, battaniye bırakarak hem çok şık bir görünüm yakalayabilir, hem de salonunuzun bir köşesini çok farklı bir tarzda dekore edebilirsiniz.

Salon renkleriniz açık tonlarda ise koltuğunuzu canlı yeşil, mavi ya da kırmızı renklerinden seçebilirsiniz. Ahşap ayaklı eski bir koltuğunuzu kullanarak da Vintage esintisi yaratabilir, hatta döşemelerini değiştirip, daha canlı ve desenli kumaşlarla kaplayabilirsiniz. Tekli koltukların önüne koyabileceğiniz sandıklı puflar veya yan tarafın koyacağınız küçük sandıklar da hem sehpa olarak iş görecek, hem de içine kitap, battaniye ya da şal koymanıza yardımcı olacaktır. Hasır sepetler de yine tekli koltukların yanına koyabileceğiniz aksesuarlardan olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir